Çözümlerimiz

Mobil Çözümler
Mobil Çözümler

Size özel ve uygun çözüm üretmek için ihtiyaçlarınızı dinleyerek kaliteli mobil uygulama çözümleri sunuyoruz.

Detaylar
Web Uygulamaları
Web Uygulamaları

Kurumsal kimliğinizi size özel web uygulamaları geliştirerek artırıyoruz.

Detaylar
Rocket Order
Rocket Order

Rocker Order; en kısa anlatılabilen haliyle bir sipariş yönetim uygulamasıdır. İşletmenize ait tüm ürünlerinizi müşterilerinize tanıtmakla kalmaz, ayrıca uygulama üzerinden sipariş verebilmelerini sağlar...

Detaylar
RezervAsistan
RezervAsistan

RezervAsistan; oteller için hazırladığımız rezervasyon sistemidir. Otel sistemleriyle ve web sayfalarıyla entegreli çalışabilmektedir.

Detaylar
OtelAsistan
OtelAsistan

OtelAsistan; oteller için hazırlamış olduğumuz web sayfasıdır. Özgün tasarım ve hazır şablonlar kullanılarak sayfa tasarımları yapılabilmektedir.

Detaylar
EmlakAsistan
EmlakAsistan

EmlakAsistan; emlakçılar için özel olarak hazırladığımız web sayfasıdır. İsteğe özel olarak tasarım farklılıkları gösterebilir.

Detaylar
SigortAsistan
SigortAsistan

SigortAsistan; sadece işletmenizi müşterilerinize tanıtmakla kalmaz, ayrıca sağladığı güçlü yönetim paneli ve teklif istek yönetimi modülü ile müşterilerinize doğrudan hizmet vermenizde size yardımcı olur.

Detaylar
SınavAsistan
SınavAsistan

SınavAsistan, sınav merkezinizdeki süreçleri yönetir. Sınav Hazırlama, farklı türlerde kitapçık oluşturma, sınav yeri yönetimi, gözetmen yönetimi, öğrenci sınav yeri yerleştirme işlemleri, öğrenci sınav kağıdı değerlendirme işlemlerini yapabilir.

Detaylar
StokAsistan
StokAsistan

StokAsistan; akaryakıt tesisleri için hazırladığımız tank stoklarını takip edebilen sistemdir. Bu sistem sayesinde tank seviyelerini kontrol edebilir, günlük raporları alabilirsiniz.

Detaylar
WebAsistan
WebAsistan

WebAsistan; web sayfanızı yönetmek için kullanabileceğiniz CMS (İçerik Yönetim Sistemi)'dir. Modern yönetici paneli sayesinde sayfa yönetiminiz çok kolay olacaktır.

Detaylar
Asistan
Asistan

Asistan EAM; işletmenizdeki makine ve ekipmanların bakım ve arızalarının kayıt altına alınmasını, malzeme stok kontrolünün sağlanmasını,E.Ç.K. süreçlerinin yönetilmesi, maliyet analizlerinin yapılabilmesini sağlayan aynı zamanda bakım planlama, çalışma takvimleri...

Detaylar

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Adres
Kızlarpınarı Mh. Spor Cd. Can Apt. No:28/A Alanya, Antalya
Telefon
(+90) 850-305-0736
Email
info@tulparyazilim.com

İletişime Geç