• 0850 305 0736
  • Kızlarpınarı Mh. Spor Cd. Can Apt. No:28/A Alanya/ANTALYA

Hakkımızda

Tulpar Hakkında

Tulpar Yazılım ve Danışmanlık, sektörde yıllarca tecrübelerini oluşturmuş ve birçok projeye imza atmış uzman kadrosuyla birçok kurumsal web sayfa, web ve mobil uygulama hizmetleri sağlamıştır. Firmamız sadece yazılım hizmeti ile sınırlı kalmayıp, müşterilerimize bilişim alanında her türlü danışmanlık desteği sağlamaktadır. Tulpar Yazılım ve Danışmanlık olarak, uluslararası şirketlerle çalışarak global dünyadaki teknoloji ve bilişim bütünlüğünü, verimliliği, rekabeti ve tecrübeyi ülke çapında yaygınlaştırmak istiyoruz. Bu yüzden sahip olduğumuz tecrübe, bilgi ve birikimlere dayanarak müşterilerimize en etkin çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Ürettiğimiz çözümler süresince müşterilerimizle aramızdaki diyalog bağı sayesinde hem kendimizi, hemde çözümlerimizi geliştiriyoruz.

Teknolojiler

Tulpar her zaman en iyisini hedefleyerek bu yola çıktı. Çıktığı bu yolda sürekli yeni teknolojileri takip ederek en iyi işlere imza attı. Şu anda aktif olarak Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyaca kabul görmüş açık kaynak teknolojileri kullanmaktadır. Tasarım trendlerini de takip ederek en iyi tasarımları müşterilerine sunmaktadır.

Neden Tulpar?

Sizler için en son teknolojileri takip ederek alt yapımızı güçlendiriyoruz. Farklı bakış açılarıyla sizlere en iyi çözümü üretmeye çalışıyoruz.Ürettiğimiz çözümleri sizlere sunmadan önce birçok test aşamasından başarılı bir şekilde geçiriyor ve etkinliğini ölçerek güvenilirliğini sağlamış oluyoruz.

We are Expert
  • Clients Logo
  • Clients Logo
  • Clients Logo