• 0850 305 0736
  • Kızlarpınarı Mh. Spor Cd. Can Apt. No:28/A Alanya/ANTALYA

Referanslar

Success Image

Odak Muhasebe

Odak Muhasebe için yapılan bu proje özel altyapıda hazırlanmış tanıtım web sayfasıdır. Web sayfasında blog ve tanıtım sayfaları vardır.

Success Image

Nasa Tour

Nasa Tour için yapılan bu proje özel altyapıda kurulmuş, çoklu dil desteğine sahip ve mobil uyumlu olarak hazırlanan tanıtım web sayfasıdır.

Success Image

Alanya Belediyesi Mobil Parkomat

Kamusal alanlardaki park işlemlerini kolaylaştırmaya yönelik olan bu uygulama sayesinde parkomatlar akıllı telefonlarıyla işlemlerini kolayca yapabilmektedir.

Success Image

Yedi Bilim Koleji

Yedi Bilim Koleji'ne ait web sayfası ve mobil uygulama yapılmıştır. Öğrencilerin notlarının listelenmesi, okul hakkında bilgilendirme yazıları, yemek listesi gibi bilgiler yer verilmiştir.

Success Image

Cleopatra Ink Tattoo

Cleopatra Ink Tattoo içerisindeki ve şubeler arasındaki iletişimi sağlayan rezervasyon yönetim sistemi yapılmıştır. Web uygulaması ve mobil uygulamadan oluşan iki ürün kullanılmaktadır.

Success Image

Notes Time

Notes Time için özel olarak hazırlanan tanıtım web sayfasıdır. Web sayfası üzerinde magazin bölümü, etkinlik listesi ve etkinliklere rezervasyon yaptırma sayfaları vardır.

Success Image

Pacho Tour

Pacho Tour'a özel özgün tasarım ve web yazılım kodlaması yapılmıştır. Web sayfası üzerinden işletme tanıtımı ve tur satışları yapılmaktadır.

Success Image

Ersoy İnşaat

Ersoy İnşaat'a özel özgün tasarım ve web yazılım kodlaması yapılmıştır.Web sayfası üzerinden işletme,proje,emlak sunumu yapılmaktadır.

Success Image

Up And Down Cafe

Up And Down Cafe için yapılan tanıtım sayfasıdır. Web sayfası üzerinde franchising, iletişim formu ve tanıtım bilgileri bulunmaktadır.

Success Image

Odak Denetim

Odak Denetim için yapılan tanıtım sayfasıdır. Web sayfası üzerinde tanıtım ve iletişim bilgilerinin bulunduğu sayfalar bulunmaktadır.

Success Image

Kahraman Döviz

Kahraman Döviz için yapılan tanıtım sayfasıdır. Web sayfası üzerinde ekonomi haberleri, doviz kurları ve tanıtım sayfaları bulunmaktadır.

Success Image

Harun Demirci

Harun Demirci için yapılan tanıtım sayfasıdır. Web sayfası üzerinde tur satışları ve rezervasyon işlemlerinin yapıldığı web sayfasıdır.

Success Image

Özmen Kalibrasyon

Tartı cihazlarının bakımını ve süreçlerini takip edebildiği bir ERP sistemidir. Yönetim paneli üzerinden mevcut müşterileri, bakımları, cihazlar vs. yönetebildiği web uygulamasıdır.