• 0850 305 0736
  • Kızlarpınarı Mh. Spor Cd. Can Apt. No:28/A Alanya/ANTALYA

TulWork

Anasayfa TulWork

TulWork

İşveren ve Çalışan Uygulamasıdır. Puantaj işlemleri, gelir-gider (ödemeler, harcamalar), alınan-verilen işler, günlük yapılacak işler takibini yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca çalışanlar istediği işverene iş isteği yapabilir ve çalışmaya başladığı andan itibaren işveren ile arasındaki tüm finansal yapıyı takip edebilir. Böylece işletmeler, işverenler ve çalışanlar arasında daha sağlıklı bir çalışma ve iletişim ortamı sağlanmış olur.

Öne Çıkan Özellikler

Puantaj İşlemleri

Tüm puantaj işlemlerinizi tek bir yerden kontrol altına almak ister misiniz? Yanıt evet ise, TulWork tam size göre. Çünkü yevmiye, mesai vb. gibi çalışan takibini yapabilir, çalışanlarınızın yaptığınız işlemleri görmesine olanak sağlayabilirsiniz.

İşveren ve Çalışan İşbirliği

TulWork, bireysel işlevselliğinin yanında sosyal bir uygulamadır. Çalışanların işverenlerle iletişime geçmesine olanak sağlar, iş talebi yapabilir ve durumunu takip edebilir. Keşfet dünyası ile birlikte farklı bölgelerdeki işverenler ile diyalog kurabilir.

Finansal İşlemler

Alınan ve yapılan ödemeler, harcamalar gibi gelir ve giderlerinizi kayıt altına alabilir, istediğiniz anda istediğiniz tarihe ait raporu alabilirsiniz.

Neden Tulpar?

Sizler için en son teknolojileri takip ederek alt yapımızı güçlendiriyoruz. Farklı bakış açılarıyla sizlere en iyi çözümü üretmeye çalışıyoruz.Ürettiğimiz çözümleri sizlere sunmadan önce birçok test aşamasından başarılı bir şekilde geçiriyor ve etkinliğini ölçerek güvenilirliğini sağlamış oluyoruz.

We are Expert